Plná hra je hratelná spolu s bezplatnými misemi po spuštění. Lze jej také zakoupit se slevou 60 procent s přenesením pokroku.

Stejně jako u mnoha dalších titulů s otevřeným světem dostává střílečka z pohledu první osoby Far Cry 6 od Ubisoftu víkend zdarma. Počínaje zítřkem a konče 7. srpnem je hratelná na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC prostřednictvím Ubisoft Store a Epic Games Store. Plná hra je také během tohoto období zlevněna o 60 procent s možností přenesení postupu z bezplatného víkendu.

Spolu se základní hrou, která obsahuje největší mapu v sérii, dostalo Far Cry 6 několik nových misí v aktualizacích po vydání. Řáděte se po Yaře s Dannym Trejo, dopřejte si nějaké tribute mise pro Ramba nebo prozkoumejte Upside Down v rámci spolupráce se Stranger Things.

DLC bylo také vydáno jako součást Season Passu, které umožňuje hrát za předchozí záporáky z Far Cry jako Vaas ( Far Cry 3 ), Pagan Min ( Far Cry 4 ) a Joseph Seed ( Far Cry 5 ). Další podrobnosti o základní hře najdete v naší recenzi zde.

Přečti si  Sony konečně navýší dodávky PlayStation 5

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno