Filmový projekt Uncharted opouští režiséři jako na běžícím páse, posledním tedy šestým režisérem, který tuto”nešťastnou filmovou adaptaci opustil je režisér Travis Knight, který stojí za filmem Bumblebee.

Knight opouští film Uncharted kvůli kolidujícímu natáčecímu plánu Toma Hollanda na dalším SPIDER-MANu. Třetí Hollandův film o pavoučím muži se má začít natáčet na začátku léta tohoto roku.

Podle zdrojů v Deadline je Holland stále připraven ztvárnit hlavního protagonistu série Uncharted,, kterým je Nathan Drake, pod jiným režisérem. Tím tedy padá původně zveřejněné datum vydání filmu, které bylo stanoveno na prosinec 2020.

V současné chvíli není jasné, kdo bude tento filmový projekt režírovat, doufáme jen, že číslo sedm bude v tomto případě konečně šťastné a konečné. Na Twitteru mezi tím již zavtipkoval režisér hry God of War – Cory Barlog, že možná on bude šťastným číslem 7.

Zajímavostí je, že film Uncharted společnosti Sony je ve výrobě již od roku 2008, natolik dlouho, aby Mark Wahlberg změnil roli z Nathana Drakea na výrazně staršího Viktora Sullivana. Za současného stavu je Wahlberg připraven hrát spolu s Tomem Hollandem v příběhu, který se odehrává před událostmi první hry Uncharted: Drake’s Fortune.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Přestože se hlavní duo Holland a Wahlberg jeví jako konečná volba, doufáme, že ten kdo převezme opět volné režisérské křeslo, přivede konečně film Uncharted do kin.

 

5 KOMENTÁŘE

    • Ter Miter Kail nemůže. Film se odehrává v době před prvním Uncharted. Takže zde bude Drake ještě dost mladej
      Mark měl původně hrát Drakea, ale změně scénáře ho dali jako Sullivana

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno