Že prý blesk neuhodí dvakrát na stejné místo? Něco podobného se jistě prohnalo myslí vedení společnosti Sony, které je zodpovědné za připravovanou filmovou adaptací herní série Uncharted, v níž má být hlavní hvězdou Tom Holland, který ztvární postavu Nathana Drakea.

Dan Trachtenberg je totiž již pátým režisérem, který se vzdal se pozice a opustil tak přípravu filmu, který je očekáván nejedním hráčem. Původně měl být režisérem David O. Russel, který chtěl do hlavní role obsadit Marka Whalberga. Russela vystřídal v roce 2011 Neil Burge, který nevydržel ani rok a následně ho nahradil Seth Gordon, který měl dle spekulací v úmyslu obsadit do hlavní role hvězdu Strážců galaxie Chrisse Pratta. Ani Gordon ovšem z neupřesněných důvodů nevydržel a projekt opustil roku 2015.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

Jeho nástupcem byl v roce 2016 ohlášen Shawn Levy, kterého jistě znáte jako režiséra komedie Noc v muzeu nebo seriálu Stranger Things. Společně s ním byl ohlášen i nový představitel Nathana Drakea.

Tom Holland, kterého vám jistě nemusíme představovat u projektu Uncharted zůstává i po rezignaci již 5. režiséra Dana Trachtenberga, který i přes protesty fanoušků nahradil zmiňovaného Levyho. Budoucí vývoj situace ohledně Hollanda je ale nejistý. Obzvlášť po sporech společností Disney a Sony ohledně práv na Spider-Mana, ke kterým se herec negativně vyjádřil na sociálních sítích.

Společnost Sony plánuje oznámit jméno nového režiséra do konce letošního léta.

 

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno