Fanoušci Mortal Kombat čekali, až zjistí které další postavy (kromě těch, které již byly odhaleny) se objeví v nadcházejícím filmové rebootu a nyní scenárista Greg Russo potvrdil další.

Nejen, že je pro film potvrzena postava upírky Nitary, ale víme, že ji bude hrát Elissa Cadwell. Nitara je vcelku novou postavou v sérii MK, poprvé byla představena v Mortal Kombat: Deadly Alliance. Je to upírka, která potřebuje krev, aby si udržela svou existenci – na rozdíl od zlého vampirického protějšku Shang Tsunga, který pohlcuje duše. 

Odhalení Nitary je vlastně chybou, když herec Ludi Lin (který hraje v restartu Liu Kanga) zveřejnil část traileru na Instagramu, se jmény Nitary i Mileeny.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

Elissa Cadwell je australská kaskadérka a herečka, která se také objevila v  Aquamanu (2018). Dalšími zajímavými postavami, které již byly ve filmu potvrzeny, jsou Jax, Kano, Liu Kang, Scorpion, Raiden, Shang Tsun, Sub-Zero, Sonya Blade a Mileena. Russo také odhalil, že film měl „velké plány“ pro postavu Johnnyho Cage, další hlavní postavu.

Film by se měl natáčet v jižní Austrálii a díky rozmanitému obsazení a produkci Jamese Wana (Aquaman) doufají tvůrci filmu Mortal Kombat, že tento film má pozitivní dopad na restartování videoher.

Film Mortal Kombat by měl do kin dorazit 5. března 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno