Vývojářské studio A44 Games a vydavatel Kepler Interactive vydali nový trailer na akční RPG Flintlock: The Siege of Dawn, které se podobá Souls hrám.

Spolu s trailerem studio také oznámilo, že hra vyjde 18. července na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. Na nový trailer se podívejte níže.

Nové datum vydání hry Flintlock: Původně bylo vydání hry naplánováno až na rok 2022. Poté, co bylo vydání nejprve odsunuto na začátek roku 2023, byla hra nakonec posunuta na léto 2024.

Flintlock vyvíjí studio Ashen. Hra zavede hráče do světa Kian, kde se hlavní hrdinka Nor Vanek vydává na výpravu proti běsnícím bohům, kteří napadli svět. Podobně jako Ashen, i Flintlock: The Siege of Dawn bude obsahovat souboje inspirované Souls tituly.

Přečti si  RECENZE: Ghost of Tsushima na PC – port nad ničím nespekuluje a dává nám to nejlepší

Hráči budou mít přístup k různým zbraním, přičemž budou moci vždy volně přepínat mezi třemi různými typy zbraní. Během svého postupu budou hráči moci zakládat karavany, které slouží jako odpočívadla, kde si mohou odpočinout od brutálních nepřátel a vylepšit své dovednosti.

Demoverze hry bude spuštěna 10. června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno