Fortnite přidává nový režim Battle Royale nazvaný „Reload“, který obsahuje jedinečný soutěžní mechanismus a zároveň ukazuje určitou podobnost s ikonickým režimem „Team Rumble“.

Už je to dlouho, co jsme viděli nový režim, ale tentokrát se Epic Games rozhodli věci změnit vytvořením kratší verze původního režimu Battle Royale s omezeným počtem hráčů (až 40 hráčů). se zpřísněnou mapou pro zvýšení konkurenceschopnosti mezi hráči na hřišti. Epic Games popisuje nový režim takto:

Squaddies se restartují ve Fortnite Reload, pokud zůstane jeden člen týmu. Reload je zážitek pro 40 hráčů na užší mapě se známými místy, jako jsou Tilted Towers a Retail Row. Úplné vymazání týmu znamená konec hry! Ať už zvolíte Battle Royale nebo Zero Build, vyhrává poslední stojící tým.

Hráči se tedy mohou s novějším režimem respawnovat nespočetněkrát, pokud na hřišti není spoluhráč, podobně jako měl Team Rumble, až na to, že režim OG měl implementaci založenou na skóre. Zatímco Team Rumble není zpět, staří hráči se stále mohou ztotožnit s nejnovějším zážitkem „Reload“.

Přečti si  Star Wars Outlaws představuje v novém gameplay videu stealth, boj na lodi a další prvky
blastberry social newmap
Zdroj: Epic Games

Epic Games podrobně popsali způsob restartu. Když spoluhráč zemře, automaticky se spustí odpočítávání restartu. Začíná ve 30 sekundách a na konci hry se zvýší až na 40 sekund. Hráči Fortnite mohou začít odpočítávání restartu ihned po sražení, místo aby čekali na oživení.

Zajímavé je, že Epic Games se rozhodlo vypustit mnoho unvaulted loot předmětů s novým režimem Reload, aby zvýšili zájem uživatelů a dodali tento ikonický pocit. Mezi položky vracené při startu patří revolver, taktická brokovnice, těžká útočná puška a mnoho dalších. Vzhledem k tomu, že se jedná o upravenou verzi původního režimu BR, bude Reload obsahovat vítězné koruny spolu s respawnovými předměty, jako je útočná puška a 100 dřeva, zatímco po vyřazení budou hráči pouštět lektvary malého štítu, střední munici, lehkou munici, brokovnici. skořápky a 50 kusů od každého stavebního materiálu.

Přečti si  EA Sports FC 25 odstraní smlouvy a zmírní požadavky na evoluci

Pokud jde o odměny, Fortnite Reload přichází s počátečními úkoly po 20 000 XP, a pokud se vám podaří zajistit Victory Royale, hra vám udělí Rezzbrella Glider, zajímavé jméno.

Těšíte se na vyzkoušení tohoto nového režimu?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno