Aktualizace:

Na podzim přinese Forza Motorsport 7 přes 700 aut a přes 30 prostředí s více než 200 okruhy. Hlavním prezentačním okruhem byl nyní Dubaj “Crown Jewel”. Kromě Dubaje nebude chybět Nurburgring nebo propracované Mugello. Vícese bude postupně ohlašovat s blížícím se termínem vydání. Tratě už jsou přepracovávají photogrammery technologií a tedy uvidíme přesné textury jaké jsou v okolí tratě. Tato metoda byla použita již nyní na Dubaj.

Hra vyjde 3. října, a to na původní Xbox One a PC a 7. listopadu vyjde i na Xbox One X. Tam bude hra fungopvat v 4K / 60fps s HDR, chybět nebudou 4K textury, vylepšené nasvícení, shadery a mnoho dalšího. Znovu byly vylepšeny i zvuky všech vozidel. Vylepšení se ale dočkají všechny oznámené platformy.

Přečti si  Abyste viděli veškerý obsah STALKER 2 budete k tomu potřebovat několik průchodů, říkají vývojáři

Kromě vizuálu bude přepracován i pocit z jízdy, kde pokud budete hrát z pohledu kabiny řidiče bude se vozidlo s vámi třást, uslyšíte uvolněné součástky i pružiny vozu. Všechno toto je nyní přidáno do ForzaTech simulačního enginu, který k tomu nabídne plně dynamický systém počasí a to i s přechodem dne a noci. Dynamicky se budou měnit mraky, přecházet do bouře, zároveň bude klesat i teplota asfaltu a budete to znát i na samotné jízdě. Podobně tomu bude i když začne pršet, trať bude vlhká a začnou se vytvářet louže.

Hra nabídne Forza Driver ‘s Cup jako singleplayer kampaň, multiplayer bude nabízet samostatné jízdy, ale i rozsáhlejší League Season eventy. Multiplayer bude mít i Mixer integraci, Specta mody, vše aby hra mohla být ještě lepší v esports světě.

Přečti si  Sezóna 9 Apex Legends přináší novou možnost hlášení hráčů za „smurfing“

Driver ‘s Cup bude nová kampaň, v níž bude každý hráč moci postupovat jak bude chtít. Bude tam šest hlavních šampionátů, každý bude nabízet rozmanitou nabídku aut a class. Bude tam například šampionát v NASCAR, nebo soutěž předválečných vozidel, Amerických muscle aut, exotických superáut a mnoho dalšího. Vrátí se i speciální Showcase eventy na získávání bonusových aut. 

Novinkou bude Drive Gear , což je vybavení vašeho jezdce. Ve hře bude přes 300 možností vybavení. Budete si ho moci personalizovat. Chybět nebudou personalizace vozidel s možností paintování, tuningu a další customizace.

https://youtu.be/Dokpy_KIuyA

Původní zpráva:

Máme pro vás 8 minut dlouhou ukázku hratelnosti na okruhu v Dubaji z E3 dema závodního ročníku Forza Motorsport 7.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno