6. února vyjde na našem trhu exkluzivně pro PlayStation 4 remake úspěšného PS2 titulu z roku 2005 s názvem Shadow of Colossus. Embargo na recenze trvá až do 30. ledna, ale již dnes se s vámi můžeme podělit o pohled na Press Kit, který nám do redakce dorazil, za což bychom chtěli české pobočce PlayStationu poděkovat.

Vždy, když k nám do redakce dorazí nějaká press kit, či speciální edice nadcházející hry dá se hovořit o malém svátku a vždy nás takové balení velmi potěší. Chceme se s vámi o tuto radost podělit a tak vám v podobě fotogalerie přinášíme pohled na to, jak vypadá press kit k remaku Schadow of Colossus.

Celý press kit je ve formě vysouvací dárkové kazety, která je v designu Shadow of Colossus. Tu navíc překrývá jemný až papyrusový přebal s jemně vyhlížejícím znakem Shadow of Colossus.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Po vytažení kazety, na jejímž dně je uvedeno číslo značící o kolikátý kus z celkového počtu se jedná, ten náš nese číslo 289/1500, na nás čekal speciální vylisovaný odznak, pod nímž se skrývalo celkem osm oboustranných artworků, které jsou natištěny na tvrdém papíru a působí příjemným pohlednicovým dojmem. Posledním co press kit obsahuje je bluray s hrou Shadow of Colossus. 

Pohled na celou press kit kazetu k Sahdow of Colossus.

 

Celkový pohled na press kit a pohled na obě strany pohlednicových artworků.

 

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno