Společnost Sony dnes oznámila, že již brzy začne testovat dlouho očekávanou funkci, která uživatelům umožní změnit svůj PSN ID přímo ze systému PlayStation 4.

Funkce PSN Online ID Change beta bude součástí programu PlayStation Preview vybraným uživatelům, kteří mají registraci jako testeři předchozího beta testu systémového softwaru PlayStation 4.

Během beta testu budou moci uživatelé změnit své PSN ID kolikrát budou chtít. Jinak bude první změna zcela zdarma a každá další potom za 9,99 eur, přičemž pro členy PlayStation Plus bude po první změně cena 4,99 eur.

Změny online ID bude mlžné provést pomocí nabídky Nastavení nebo stránky profilu vašeho PS4. Když změníte své identifikační online číslo, budete mít možnost zobrazovat vaše předchozí ID, aby vás vaši přátele mohli stále identifikovat.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Tato funkce je kompatibilní s PS4 hry původně publikovanými po 1. dubnu 2018 a velká většinou nejhranějších PS4 her, které byly vydány před tímto datem. Vezměte však na vědomí, že všechny hry a aplikace PS4, PS3 a PS Vita jsou zárukou, že podporují online změnu ID.

Pokud se z nějakého důvodu setkáte s problémem po změně vašeho ID, můžete se kdykoli kdykoli vrátit zpět k původnímu ID (v průběhu beta testu se budete moci vrátit pouze jednou).

Beta test změny ID je plánován na konec listopadu 2018, přičemž plné spuštění této služby je plánováno na počátek roku 2019.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno