B.E.T.A. Fallout 76 odhalila, že hra využívá jeden ze systémů hry Fallout 4, kterým je napojení fyziky a dění ve hře na framerate hry.

Tento systém velice dobře funguje u single her, ale u multiplayerových her, může napáchat více problémů než užitku. Fallout 76 sice má framerate uzamčen a vývojáři vědí přesně proč, avšak majitelé PC verzí našli naprosto triviální způsob, jak framerate upravit. PC hráčům totiž stačí jednoduchá úprava .ini souboru, díky čemuž si hráči dokáží zrychlit hru i samotnou fyziku.

Problém však spočívá v tom, že se jedná o multiplayerovou hru a tyto změny mohou mít doslova katastrofální následky pro pro hraní ostatních hráčů.

Bethesda již oznámila, že do vydání nestihne tuto chybu opravit a to znamená jediné, že budou muset ostatní PC hráči takovéto úpravy tolerovat, minimálně do doby, než vývojář začne hráče upravující soubory banovat.

Přečti si  Generální ředitel Activision Blizzard Bobby Kotick souhlasil se snížením základního platu a ročního bonusu o 50%, zatímco jeho smlouva byla prodloužena do 31. března 2023

Majitelé konzolových verzí hry mohou být v klidu, zde takovýto problém v žádném případě nehrozí.

Fallout 76 vychází na PC, PS4 a Xbox One 14. listopadu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno