Galaxy Note 10 může mít displej, který bude ještě větší než u iPhone XS Max
Domů » Hry » Novinky » Galaxy Note 10 může mít displej, který bude ještě větší než u iPhone XS Max

Galaxy Note 10 může mít displej, který bude ještě větší než u iPhone XS Max

15.10.2018
Publikoval:

Phablet Samsung Galaxy Note 9 je na trhu teprve něco málo přes měsíc a již se na internetu objevují první informace o tom, jaký by měl být jeho nástupce Galaxy Note 10.

Note 9 je nejnovější vlajkovou lodí společnosti Samsung, která již tradičně soupeří se zařízeními značky Apple, v toto případě potom iPhone XS Max, který má alespoň dle papírových hodnot navrch v oblasti velikosti displeje.

Apple inzeroval svůj displej iPhone XS Max o velikosti 6,46 palce jako 6,5 palcový, zatímco Note 9, jehož display má 6,44 palce byl uváděn jako 6,4 palcový. Skutečný rozdíl je tedy 0,02 palce, což je skutečně zanedbatelné.

Přečtěte si  Hideo Kojima hovoří o dalších projektech, včetně „velké“ hry

Za vším se tedy skrývá atematické zaokrouhlování, které mělo dopad na výsledná udávaní čísla. I proto zřejmě společnost Samsung požádala svou dceřinou společnost o výrobu 6,66-palcový OLED displej, který by měl být instalován v příštím roce na Samsung Galaxy Note 10.

Podle dalších dosud neoficiálních informací by měl být současný 6,4 palcový panel Galaxy S10, či Galaxy S10 Plus, pokud se tak Samsung rozhodne zařízení označit. Podle tipteru je kódové označení označení zařízení Samsung Da Vinci.

Ovšem v současné chvíli je třeba brát všechny tyto informace jako čistě spekulativní a neoficiální, i když jak se již v minulosti několikrát ukázalo, často byly pravdivé.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Hideo Kojima hovoří o dalších projektech, včetně „velké“ hry

Díky tomu, že se Death Stranding  stalo jednou z nejvíce diskutovaných...