Game Press hledá nové posily do redakce
Domů » Doporučené » Game Press hledá nové posily do redakce

Game Press hledá nové posily do redakce

13.9.2019
Publikoval:

Přidej se k nám a začni psát o hrách, recenzovat je a celkově se podílej na tvorbě obsahu!

Chceš psát o hrách, mít možnost recenzovat hlavní AAA tituly, Indie hry, hardware, podílet se na tvorbě video obsahu nebo programovat nové funkce? Potom hledáme právě tebe.

GamePress.cz je navštěvovaný magazín o videohrách v České a Slovenské republice, který budeš společně s námi dále rozvíjet, vylepšovat a posouvat směrem kupředu.

Máme v plánu GamePress řádně rozšířit a nabídnout mnohem více obsahu, než dosud a proto aktuálně hledáme programátor(k)y, grafi(č)ky, tvůrce video obsahu i nové redaktor(k)y. 

Noví redaktoři mohou recenzovat hry, hardware, psát novinky, zajímavé tematické články a mnoho dalšího. Výběr necháme jen na tobě. Pokud máš nějaký nápad co by podle tebe nemělo na GamePressu chybět, tak s ním klidně přijď.

Přečtěte si  Nové zvěsti hovoří o hardware Xbox Scarlett, Anaconda i Lockhart by měly mít "alespoň" 16 GB RAM

Pokud si myslíš, že máš kladný vztah ke něčemu z výše uvedeného, jako: psaní v krvi, vytváření videí a grafiky, zkušenosti s programováním a máš hlavně nějaký ten volný čas a chuť dělat něco nového, tak se neváhej a napiš nám na e-mail redakce@gamepress.cz. Do e-mailu napiš, jaké zkušenosti, o co se zajímáš, co a na čem hraješ atd, klidně zašli i nějakou ukázku své dosavadní práce.

Jestli chceš vědět víc, tak nám rozhodně neváhej napsat.

Další doporučené příspěvky
 
Nové zvěsti hovoří o hardware Xbox Scarlett, Anaconda i Lockhart by měly mít “alespoň” 16 GB RAM

Jak se ukazuje, tak Xbox Scarlett bude uveden na trh...