Game Press hledá nové posily do redakce
Domů » Doporučené » Game Press hledá nové posily do redakce

Game Press hledá nové posily do redakce

13.9.2019
Publikoval:

Přidej se k nám a začni psát o hrách, recenzovat je a celkově se podílej na tvorbě obsahu!

Chceš psát o hrách, mít možnost recenzovat hlavní AAA tituly, Indie hry, hardware, podílet se na tvorbě video obsahu nebo programovat nové funkce? Potom hledáme právě tebe.

GamePress.cz je navštěvovaný magazín o videohrách v České a Slovenské republice, který budeš společně s námi dále rozvíjet, vylepšovat a posouvat směrem kupředu.

Máme v plánu GamePress řádně rozšířit a nabídnout mnohem více obsahu, než dosud a proto aktuálně hledáme programátor(k)y, grafi(č)ky, tvůrce video obsahu i nové redaktor(k)y. 

Noví redaktoři mohou recenzovat hry, hardware, psát novinky, zajímavé tematické články a mnoho dalšího. Výběr necháme jen na tobě. Pokud máš nějaký nápad co by podle tebe nemělo na GamePressu chybět, tak s ním klidně přijď.

Přečtěte si  Skončíte v pekle! Ale s tvůrci hitu Oxenfree to bude sranda

Pokud si myslíš, že máš kladný vztah ke něčemu z výše uvedeného, jako: psaní v krvi, vytváření videí a grafiky, zkušenosti s programováním a máš hlavně nějaký ten volný čas a chuť dělat něco nového, tak se neváhej a napiš nám na e-mail redakce@gamepress.cz. Do e-mailu napiš, jaké zkušenosti, o co se zajímáš, co a na čem hraješ atd, klidně zašli i nějakou ukázku své dosavadní práce.

Jestli chceš vědět víc, tak nám rozhodně neváhej napsat.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Přečtěte si  Activision prozradil, jak bude fungovat Crossplay v Call of Duty: Modern Warfare

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Vyzkoušeli jsme si demo Nioh 2, zde jsou naše dojmy

Tuzemské zastoupení PlayStationu nám dalo jedinečnou možnost vyzkoušet si nadcházející...