Záběry z The Last of Us Part II byly ukázány několika vybraným jedincům na konferenci společnosti GameStop.

Konference GameStop Managers Conference se koná tento týden v Nashvillu v Tennessee a zdá se, že během akce se objevil jeden z nejočekávanějších exkluzivních titulů společnosti Sony pro PS4.

Jak sdílí na Twitteru uživatel @Gaming_Forte, Sony předvedla několik nových krátkých záběrů  The Last of Us Part II. Na konferenci se však ale nehovořilo o žádných podrobnostech k této velmi očekávané hře, stejně jako o termínu vydání. Ale dle informací ukázka vyzdvihovala možností stealthu i využívání Clickerů ve svůj prospěch. Scéna, v níž se ukázka odehrávala byla dle informací velmi temná a oblast byla osvětlena pouze ohni a blesky.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

https://twitter.com/Gaming_Forte/status/1166423675643543553

Kromě představení nového záběru  se na jevišti krátce objevil také dabér Troy Baker, který ve hře propůjčuje svůj hlas Joelovi. Bohužel nebylo prozrazeno to, o čem hovořil, aled na otázku, kdy bude tato ukázka odhalena veřejnosti odpověděl: “BRZY“.

The Last of Us Part II stále nemá datum vydání a je vyvíjeno exkluzivně pro PlayStation 4. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno