Společnost Ubisoft konečně představila rozsáhlý gameplay pro hru Assassin’s Creed Shadows, který ukazuje rozdílné herní přístupy hlavních hrdinů Yasukeho a Naoe.

Začíná to tím, že Yasuke projíždí na koni lesem a přijíždí do Fukuchiyamy, kde se vesničané starají o pole. Lidé si ho všimnou a projeví mu úctu, ale zanedlouho se dozví o tom, že místní vláda nemilosrdně vybírá daně.

To ho po několika skoupých stopách přivede ke střetnutí s Fudžiokou. Yasuke se ohání kyjem a mlátí své protivníky, čímž jim láme chrániče a brnění. Destrukce prostředí je rozsáhlá, až po jablka rozsypaná po zemi, a nechybí ani rozsáhlé gore. Po souboji jeden na jednoho s Fujiokou ho Yasuke popraví, přičemž animace nabere monotónní barevnou změnu.

Poté musí hráči najít daimjóa sedícího v čele korupce. Mohou tam vtrhnout buď přední branou s Yasuke, nebo se nenápadně vplížit s Naoe. Druhá jmenovaná se dovnitř uchytí v noci, plíží se trávou, vybíjí oharky, aby vytvořila tmu (s indikátorem, který vám řekne, jak moc je skrytá), a využívá krytí k nahlížení.

Přečti si  Ubisoft ujišťuje, že Beyond Good and Evil 2 je "stále ve vývoji"

Její kusarigama je ideální pro boj s více nepřáteli najednou, ale může ji také přitáhnout k cíli, který chce zabít. Déšť a hromy se také skvěle hodí k zakrytí hluku, i když nebudou přítomny ve všech ročních obdobích.

Po atentátu skrz posuvné dveře a chytání se, aby se ukryla na stropě místnosti a vyhnula se tak odhalení, Naoe objeví lorda Hayashiho, daimyo. Poté, co se proplazí nedalekým rybníkem a pomocí dýchacího přístroje se udrží pod vodou, ho konečně zavraždí. Další podrobnosti najdete v hloubkovém přehledu po skončení představení.

Kromě rozsáhlejšího gameplay videa Ubisoft v novém traileru představil fyzickou sběratelskou edici. Předobjednávky jsou již k dispozici pro všechny platformy.

Balení obsahuje Ultimate Edition se základní hrou, třídenní předčasný přístup, Season Pass, Ultimate Pack (s kosmetickými balíčky a balíčky pro úpravu úkrytů a dovednostními body) a bonusový úkol „Thrown to the Dogs“, který je k dispozici při předobjednávce. Hra je zabalena v pouzdře SteelBook, které je součástí speciální sběratelské krabice obsahující mapu světa, nástěnný svitek Creed, dvě litografie Sumi-e a 84stránkovou sběratelskou knihu.

Přečti si  Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition vyjde 25. června

K nejzajímavějším kouskům samozřejmě patří replika tsuby pro katanu Naoe v životní velikosti s kovovým stojanem a 40cm soška obou protagonistů.

Hra Assassin’s Creed Shadows vychází 15. listopadu pro konzole Xbox Series X/S, PS5 a PC.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno