Na konci března se opět otevřou dveře moderních prostor Impact Hub Brno a započne v pořadí již 4. ročník herního festivalu Gamer Pie. Pořadatelé dnes spustili předprodej lístků a oznámili první vystupující.

Gamer Pie – Level 4 startuje 28. března a konat se bude v Impact Hub Brno na Cyrilské 7. Lístky seženete za pouhé dvě stovky a koupit je můžete skrze GoOut.

Minulý ročník, kde nechyběla ani naše redakce, byl nabitý zajímavými hosty a přednášejícími a není důvod se domnívat, že tomu bude letos jinak. Vývojáři, ze nimiž stojí spolek MU Game Studies již představil první dva hosty.

Prvním je spoluzakladatelka PIXEL FEDERATION Lucia Šicková, která při své přednášce bude rozebírat nejen edukativní stránku her a poví nám i něco o svém programu Edufactory.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Druhým potvrzeným hostem je redaktor, autor podcastové série na rádiu Wave a v neposlední řadě také vášnivý hráč World of Warcraft Ondřej Trhoň. Ondra se s námi bude bavit o boření stigmat o duševních onemocněních, které se stále častěji stávají i námětem her.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno