Gears of War 4 je sice už nějaký ten pátek na trhu, ale hra dostává neustálé updaty a je i velmi oblíbená v e-sports.

Nyní však přichází zatím největší update který byl pro tento čtvrtý díl vydán. Tvurci jej pojmenovali Rise of the Horde a do hry vyjde již 6. června a zcela zdarma. Společně s tímto updatem bude hra dostupná zdarma na 0ak verze pro Xbox One, tak i Windows 10. Vývojáři vám dají celých 10 hodin herního prostoru, kde bude celá první kapitola z kampaně a kompletní multiplayer a kooperace.

Samotný update přinese nové skilly a to hned 15 nových Horde skillů, 3 pro každý class, Level 6 skilly, Loot drop i nové levely obtížnosti pro Hordu i pro kampaň.

Přečti si  Generální ředitel společnosti Valve naznačuje, že Steam by se mohl do konce roku dostat na konzole

Přibudou i nové obtížnosti a to Inconceivable a Ironman, kde v první budete v hordě slabší, nepřátelé budou silnější, v kampani to zase půjde do survival stylu, kde půjde o efektivitu, méně zdraví budete mít vy, ale i vaši nepřátelé, budete mít méně nábojů a tedy přesnost a rychlost bude velmi důležitá. V Ironman módu bude jednoduchá podmínka – nezemřít. Pokud zemřete, začínáte od začátku.

To vše doplní 20 nových achievementů s 500 body, hlavně propojení nových skillů a obtížností. Chybět nebudou ani pravidelné nové mapy, nyní to budou Avalanche a Rust Lung.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno