Dnes organizátor a host Geoff Keighley sdílel informaci, že na The Game Awards 2017 bude představeno patnáct až osmnáct světových premiér, které budou rozděleny mezi The Game Awards a její pre-show.

Z čehož by mělo být čtrnáct uvedeno během hlavní show a další tři až čtyři v pre-show, ale toto rozdělení nemusí být konečné a sám Geoff uvedl, že se věci ještě mohou měnit a ladit.

Na otázku, zda se bude jednat o AAA tituly odpověděl Geoff poněkud lišácky a to tak, že každý může mít jiný názor na to co je a není AAA titul, ale i tak budou na fanoušky čekat některá opravdu zajímavá překvapení a nová herní oznámení. A bude záležet jen na divácích, zda se bude jednat o AAA megahit, nebo ne.

Přečti si  Hráči Warzone vyzývají vývojáře, aby opravili Groza iron sight glitch

Geoff dostal také otázku, zda si nemyslí, že sestavě světových premiér neublížila navazující akce PlayStation Experience, kde Sony bude chtít také představit několik novinek. Keighley odpověděl: “opravdu ne”, protože Sony byl “skvělý partner” pro přehlídku premiér. Někdy jsou hry ukázány na The Game Awards jako první a následně Sony ukáže na Experience ještě mnohem více, navíc mají tolik obsahu a tak mohou dovolit tyto věci rozšiřovat.

Geoff také informoval, že na slavnostním ceremoniálu a během vysílání bude přítomen jeho velký přítel Hideo Kojima společně s Guillermo Del Toro a měli by spolu představit jednu z cen. Navíc také víme, že jedna ze světových premiér by měla přinést oznámení data vydání Sea of Thieves.

Přečti si  Trailer pro Watch Dogs: Legion - Update 4.0 představuje nového hrdinu, nové mise a mnoho dalšího

Slavnostní udílení cen The Game Awards můžete v pátek 8.prosince online sledovat přímo na našem webu a to od 2:30 ráno. Pokud nebudete chtít vstávat, tak nezoufejte budeme mít pro vás celkový přehled i se záznamem celé akce.

A konferenci PlayStation Experience potom můžete sledovat v sobotu 9. prosince od 19:00 rovněž přímo z našeho webu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno