Poslední vstup do série Ghost Recon přijde na PC, PS4 a Xbox One  koncem tohoto roku.

Začátkem tohoto týdne Ubisoft potvrdil, že během dnešního live streamu odhalí nový přírůstek do rodiny Ghost Recon.  nyní již víme, co máme od Ubisoftu očekávat. Příští pokračování bude mít název Ghost Recon Breakpoint a níže v novince se můžete podívat na oficiální alfa gameplay, včetně traileru.

V Ghost Recon Breakpoint budete pořádat vy a další tři Ghosti hon na skupinu zvanou Wolves (vlci), kterou vede ex-Ghosts Cole D. Walker, který připomíná herce Jona Bernthala a jak se zdá, tak byl velkým přítelem hlavního postavy Breakpoint. Ubisoft dal fanouškům první pohled na charakter Bernthala v nedávné aktualizaci k Ghost Recon Wildlands.

Přečti si  Vývojáři Returnal žádají hráče, aby vypnuli automatické aktualizace PS5, protože by mohlo dojít ke ztrátě postupu

Při vydání bude hra obsahovat PVE i PVP 4v4 obsah, který budete moci hrát samostatně i v kooperaci s dalšími hráči. Kromě toho bude veškerý pokrok v jednotlivých režimech přenášen do jiných režimů, což vám umožní hrát Ghost Recon Breakpoint, jakkoli budete chtít. Hráči mohou také sbírat kořist a přizpůsobovat své postavy tak, aby skutečně ovládali svůj vlastní herní styl (podobně jako v The Division).

Ghost Recon Breakpoint se bude odehrávat ve zcela novém místě a to ostrově zvaném Auroa.  Ostrov bude obsahovat lesy, pláže, zasněžené hory, sopku a mnoho dalšího. Cole D. Walker a jeho “Vlci” převzali kontrolu nad Auroa kvůli tomu, že je hlavním centrem světového výrobce dronů. Jednotka Ghost Recon má zabránit Walkerovi v používání dronů a dostat je pod svou kontrolu.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Vývojáři také oznámili, že více informací k PVE oznámí na E3 2019 a informace k PVP potom představí na Gamescomu 2019.

Ghost Recon Breakpoint vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno