Včera Ubisoft odhalil svou nadcházející hru ze série Ghost Recon, která nese podtitul Breakpoint.

Jak již víme, tak hra se přenese z Bolivie do zcela nové oblasti a to ostrova zvaného Auroa, kde se nachází centrum vývoje a výroby vojenských dronů. Ostrov ovládají Vlci, bývalá Americká vojenská jednotka Duchů pod vedením bývalého bratra ve zbrani Plukovníka Cole D. Walkera. Ti přeprogramovali drony společnosti Skell na zabijácké stroje a nebojí se je použít bez ohledu na počet mrtvých.

Strmé svahy, přibývající zranění, a vyčerpání jsou novými výzvami pro hráče, jejichž schopnosti přežít projdou tvrdou zkouškou členitého terénu ostrova Auroa. Pro vyrovnání se s nepřízní osudu tu hráči dostanou úplnou svobodu pro plnění misí a budou mít k dispozici velké množství taktických možností a nástrojů, včetně sady nových vojenských vychytávek. Budou moct přenášet těla nepřátel i spojenců, splynout s prostředím díky kamufláži nebo rozbít tábor, kde lze spravovat vybavení, změnit třídu a pilovat strategii.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Ubisoft však také oznámil, že Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint zahrnuje plán post-launch podpory s pravidelnými aktualizacemi přidávajícími nový obsah. Nové příběhové linky, třídy a další bonusy budou soustavně přidávány a vůbec poprvé v Ghost Recon hře přibyde nový typ endgame obsahu: Raidy.

Ubisoft navíc oznámil Gold, Ultimate a Wolves Collector’s Edition edice Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint a Ubicollectibles® figurku Nomad:

  • Gold Edition bude obsahovat základní hru a Year 1 Pass.
  • Ultimate Edition bdue obsahovat základní hru, Year 1 Pass a Ultimate Pack.
  • Wolves Collector Edition bude obsahovat základní hru, Year 1 Pass, Ultimate Pack, Ubicollectibles® high-end figurku Plukovníka Cole D. Walkera, Steelbook®, exkluzivní litografie, Walkerovu psí známku, voděodolnou mapu ostrova Auroa a soundtrack.
  • Ubicollectibles figurka Nomad je dostupná k předobjednání na Ubisoft store.
Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Fanoušci, kteří si zakoupí Gold, Ultimate, nebo Collector’s Edition budou mít ke hře přístup o 3 dny dříve. Fanoušci, kteří si Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint předobjednají získají přístup do Ghost Recon Breakpoint Beta a Sentinel Corp. pack, který obsahuje exkluzivní vybavení.

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno