Nedávno společnost Ubisoft odhalila připravovaný díl Ghost Recon: Breakpoint, který má být přímým pokračováním Wildlands.

Ubisoft v oznámení odhalil, že hra je vyvíjena pro PC, PS4 a Xbox One, ale jak se zdá, tak by hra mohla zamířit také na Google Stadia.

Tato informace byla míněna v rámci zprávy o cross-save a vydání Destiny 2 pro Stadii. Jason Schreier z Kotaku uvádí, že kromě Destiny 2 očekává, že se na nové službě Googlu objeví také Ghost Recon Breakpoint  a několik dalších velkých her, které budou oznámeny v dnešním streamu startujícím v 18:00.

Zatímco v této době společnost Ubisoft nepotvrdila vydání hry pro Google Stadia, tak již dříve vydavatel a vývojář projevil velkou podporu této nově vznikající platformě. Yves Guillemot byl osobně přítomen na GDC jde byla Stadia odhalena a dočkal se i poděkování, jelikož služba byla testována za pomoci Assassin’s Creed Odyssey. To naznačuje, že existuje silný vztah mezi společnostmi Google a Ubisoft.

Zpráva Kotaku neříká, kdy bude tento Google Stadia port oznámen, ale máme dva žhavé kandidáty, jedním z nich je dnešní stream a tím druhým potom konference Ubisoftu na E3.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Ghost Recon: Breakpoint vychází na PC, PS4 a Xbox One 4. října.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno