Dovolená v rekreačním středisku ve vašich rukou se hrou GO VACATION, která vyjde 27. července na Nintendo Switch.

Ostrov Kawawii nabízí vice než 50 různých her a aktivit pro každého. Od sky divingu a plážového volejbalu až po tenis a koulovačku. Na hru se můžete podívat v novém oznamovacím traileru, na který se můžete podívat níže v novince.

Vytvořeno uznávanými BANDAI NAMCO Studios Inc., GO VACATION obsahuje spoustu kooperativních a kompetitivních her, které lze hrát v sólo módu nebo až se 4 hráči na jedné Nintendo Switch konzoli nebo v lokálním multiplayeru. Některé aktivity nabízí možnost využít pohybové ovládání, což z máchání tenisovou raketou nebo házení sněhových koulí udělá ještě mnohem větší zábavu.

Přečti si  Nový trailer k Life is Strange: True Colors představuje Rangera parku Ryana

Objevujte nová překvapení každý den v nových dobrodružstvích ve 4 různých resortech, která jsou dostupná na ostrově Kawawii. Během prozkoumávání resortu, ať už pěšky, na koni, na sněžném skútru nebo dalšími způsoby, mohou hráči najít spoustu sběratelských předmětů, výzev a další možnosti, jak si zvýšit level a upravit svoji postavu. Vyzdobte si svoji vilu, ochutnejte vynikající pokrmy v jednom z dostupných food trucků a foťte si roztomilá zvířátka, která se v resortech ukrývají. Pravidelné výzvy a odměny, jako například speciální kostýmy a různá psí plemena, budou motivací hráčů, aby se vraceli na ostrov Kawawii zažít nová dobrodružství.

GO VACATION vychází 27.července na Switch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno