Podle Davida Jaffe, bývalého zaměstnance studia Santa Monica, by God of War Ragnarok mohl vyjít také na PS4.

Od loňského oficiálního odhalení jsme toho o God of War Ragnarok moc neslyšeli. Ani nevíme, jestli titul skutečně ponese podtitul Ragnarok nebo jiný. Nicméně, David Jaffe , bývalý vývojář Santa Monica, který byl zapojen do vývoje některého z předchozích God of War projektů, se domnívá, že nový díl bude cross-gen. Tuto informaci navíc v loňském roce nepotvrdil ani nevyvrátil prezident a generální ředitel společnosti Sony Interactive Entertainment Jim Ryan

Během svého streamu God of War 2018 David Jaffe reaguje na fanoušky o cílových platformách God of War Ragnarok a říká, že si je jistý tím, že hra bude dostupná na PS4 i PS5. To samozřejmě nic nepotvrzuje, protože Jaffe pravděpodobně nemá nic společného s vývojovým nejnovějšího dílu, ale nebylo by velkým překvapením, kdyby se jeho názor ukázal jako pravdivý.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

https://twitter.com/JoeMiller101/status/1346803237698080770?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1346803237698080770%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dualshockers.com%2Fgod-of-war-ragnarok-might-be-a-cross-gen-title-according-to-a-former-santa-monica-dev%2F

Jak Jaffe zmiňuje, Jim Ryan, již potvrdil, že se alespoň v příštích několika letech pokusí podporovat PS4. To ostatně společnost dokazuje i u některých dalších titulů, jako Marvel Spider-Man: Miles Morales a připravovaný Horizon 2: Forbidden West, které jsou cross-gen tituly. Nebylo by tedy velkým překvapením, kdyby i God of War: Ragnarok byl vydán pro PS4 i PS5, zejména s ohledem na to, že vydání hry je plánováno na “tento rok” (ovšem s ohledem na aktuální situaci kolem COVID-19 je velmi pravděpodobné, že se hra bude odložena).

Pokud se tak stane, je téměř jisté, že verze pro PS5 nabídne samozřejmě vylepšený vizuální zážitek a bude doplněna o funkce pro DualSense.

Přečti si  Zisky společnosti Sony z her a služeb byly v roce 2019 oproti Microsoftu téměř dvojnásobné

Pokračování God of War z roku 2018 je v současné době ve vývoji exkluzivně pro systém PlayStation.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno