God of War Ragnarok je dosud největším vydáním first party titulu pro PlayStation, který překonal i prodeje The Last of Us Part 2.

God of War Ragnarok byl spuštěn na začátku měsíce a je spravedlivé říci, že hra prožila roky humbuku a očekávání, které vedly k jejímu vydání. Hra byla také široce uznávaná kritiky a vede v nominacích na příští The Game Awards. Není překvapením, že se tento úspěch promítl i do počátečních prodejních čísel hry.

Společnost Sony oznámila, že God of War Ragnarok prodalo během svého debutového týdne 5,1 milionu kusů, což je rekordní uvedení franšízy God of War, které se při uvedení na trh v roce 2018 prodalo 3,1 milionu kusů. Nově vydané pokračování akčního dobrodružství je ale hravě překonalo, když se stalo vůbec největším vydáním pro PlayStation a překonalo tak 4 miliony prodaných kusů The Last of Us Part 2 při uvedení na trh.

Přečti si  Nový Warzone - Staré chyby! - Návrat neviditelných hráčů

God of War Ragnarok si užil solidní debut v Japonsku, zatímco ve Spojeném království jeho prodeje v týdnu, kdy byl uveden na trh, překonaly Elden Ring a Call of Duty: Modern Warfare 2.

V naší recenzi God of War Ragnarok jsme mu udělili skóre 10/10, přečtěte si celou recenzi zde.

God of War Ragnarok je k dispozici na PS5 a PS4. 

8 KOMENTÁŘE

  1. Keď všade po meste bilbordy tak nieje ani čudné… na slovensku ešte nikdy takto masovo nebežala reklamná kampaň pri žiadnej hre…
    A Slovesko je možno tak 1% ani tolko nie… vo svete to bolo tiež masovo reklamované

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno