Podívejte se na nejnovější trailer ke hře Gotham Knights, který představuje Bargirl. Brzy můžeme bezpochyby očekávat i větší gameplay představení.

Společnost Warner Bros. Games Montreal zveřejnila nový trailer na svou připravovanou hru Gotham Knights, tentokrát zaměřenou na Batgirl. Podívejte se na oficiální trailer postavy Batgril níže.

Trailer bohužel příliš neukazuje gameplay Batgirl. Místo toho funguje jako krátké představení postavy, předvádí některé z jejích skvělých pohybů a také tandemové útoky, které Batgirl dokáže provést po boku svých týmových kolegů.

Studio nedávno začalo teasovat gameplay ukázku pro Batgirl, což naznačuje, že úplné odhalení hry pro tuto postavu bude mít svůj debut během San Diego Comic Conu.

Doposud 3 ze 4 hratelných postav Gotham Knights získaly gameplay ukázky, přičemž nejnovější trailer ukazuje Robinovu hratelnostNightwing a Red Hood také získali podobná  videa.

Přečti si  World of Warships na sedmi mořích slaví sedm let

Gotham Knights vychází na PC, PS5 a Xbox Series X/S 25. října. Hra měla původně vyjít také na PS4 a Xbox One, ale rozsah hry přiměl studio k rozhodnutí opustit předchozí generaci konzolí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno