Minulý týden jsme vám přinesli vyjádření Kazunori Yamauchio, který si pochvaloval závodní a motoristickou kulturu, a polemizoval nad tím, jak vývojáři z Polyphony Digital přetransformují svou lásku k tomuto sportu do své hry.

Tentokrát se Yamauchi zaměřil na vozový park nového GT7, který bude obsahovat více jak 400 licencovaných vozů. Dostane se na mazlíky moderní, historické a koncepty. Vývojáři ovšem slibují, že tlak na počet vozidel nebude negativně ovlivňovat kvalitu. Ba naopak, dle Polyphony Digital se můžeme těšit doslova na “cutting-edge PS5” modely.

Ale ani hráči, kteří si GT7 pořídí na konzoli PlayStation 4 by neměli býti zklamaní a verze pro starší generaci konzole PlayStation je vyvíjena se stejnou důležitostí.

Přečti si  PlayStation VR2 bude používat technologii Tobii Eye-Tracking

Před nedávnem byla také oznámena spolupráce s Brembem, italským výrobcem brzdových systémů pro vysoce výkonná auta a motocykly. Hráči budou moci upgradovat svá vozidla pomocí brzdových systémů Brembo v obchodě Tuning Shop, zatímco v rámci partnerství značky s Gran Turismo 7 bude také přidán do Brand Central a reklamy Brembo budou také viditelné na závodních tratích.

Gran Turismo 7 vychází 4. března 2022 pro konzole PlayStation 4 a 5.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno