Důvodem by měl být nový ovladač, který vám díky haptické zpětné vazbě umožní cítit různé povrchy.

Sony dosud o PS5 příliš neprozradilo, ale stále se trousí jemné informace, které nám odkrývají co vše můžeme od NextGan konzole společnosti Sony očekávat.

Víme, že DualShock 5 by měl hráči dávat haptickou zpětnou vazbu a ještě více tak přenést hráče do centra dění. To ostatně potvrzuje i generální ředitel Sony Interactive Entertainment Jim Ryan, který sdělil agentuře Business Insider Japan, že Gran Turismo Sport je s novým ovladačem k PS5 „zcela odlišným zážitkem“.

Ryan údajně cítil v rukou nejen povrch, po kterém vůz jel, ale dokonce při částečném vyjetí z trati cítil, jak dvě kola jednou na trati a dvě mimo ní, takže cítil oba povrchy současně. S Dualshockem 4 na PS4 však tento pocit zcela zmizel.

Přečti si  Epic Games údajně nabídl společnosti Sony 200 milionů dolarů za exkluzivity PlayStationu

Ryanova poznámka je zvláště zajímavá v tom, že opět spojuje Gran Turismo Sport s PS5. Již v říjnu bylo známo, že GT Sport lze hrát na DevKitu PS5.

Otázkou je, zda hra bude v budoucnu vydána i na PS5, nebo se Ryanovo prohlášení vztahuje na kompatibilní verzi z PS4? O tom se zatím můžeme jen dohadovat.

Gran Turismo Sport je nyní k dispozici na PS4 s podporou  PSVR.

5 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno