Guerilla Games přesouvá pozornost od opravování PC portu Horizon Zero Dawn, aby se více zaměřila na vývoj Horizon Forbidden West.

I když knihovna nových her pro PS5 ještě není kdovíjak rozsáhlá, tak hráči jsou nadšeni z některých nadcházejících titulů, jako je například právě Horizon: Forbidden West. Díky nádherné ukázce, kterou jsme mohli vidět v červnu loňského roku se mají fanoušci Aloy opravdu nač těšit.

Od vydání, které je zatím plánováno na tento rok nás dělí stále hodně času, ale vývojáři v Guerrilla Games ujišťují hráče, že na hře tvrdě pracují. Studio se v posledních měsících kromě vývoje nového dílu soustředilo také na opravy PC portu původní hry. Vzhledem k tomu, že Horizon: Forbidden West si vyžaduje více pozornosti, oznámilo studio Guerrilla Games, že se práce na opravách PC portu nyní zpomalí a vývojové zdroje se přesunou k nadcházejícímu dílu.

Přečti si  Nové gameplay záběry z MotoGP 21

Jednou z nejhorších chyb v PC portu původní hry byla chyba Windows Key Crash, který při opakovaném stisknutí klávesy Windows vedla k pádu hry. I když hra má stále dost potíží, tak díky opravnému patchy 1.10, je port nyní mnohem stabilnější.

Horizon: Forbidden West  vychází na PS4 a PS5 koncem roku 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno