Že se očekávaný titul objeví během červencového Xbox 20/20, kde Microsoft ukáže first-party hry připravované pro novou generaci Xboxu, potvrdili vývojáři ze studia 343.

Během minulého streamu Microsoftu, Inside Xbox, nám byl prezentován výběr z third-party her, které se v budoucnu dostanou na konzoli Xbox Series X. Hráče zaujal především psychologický horor The Medium a Assassin’s Creed Valhalla. Za trailer na poslední jmenovaný titul se ale na Xbox snesla i vlna kritiky. Slibované gameplay záběry si totiž herní komunita představovala trochu jinak.

Přímo vývojáři ze studia 343 potvrdili, že Halo Infinite bude jednou z mnoha first-party her, které se během Xbox 20/20 eventu objeví. Že se nové Halo na eventu objeví již předpověděl Matt Booty, předseda Xbox Game Studios, během květnového streamu. Dle jeho slov bychom se v červenci měli dočkat i gameplay ukázky. Prvními záběry se Halo představilo v roce 2018. O rok později následoval filmově laděný trailer. Halo Infinite je bezesporu jednou z nejočekávanějších next-gen her.

Přečti si  Do Sackboy: A Big Adventure míří nové odměny, výzvy a turnaje

Halo Infitite je plánováno na konec roku 2020 jako Launch titul pro Xbox Series X.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno