Heartstone Global Championem je poprvé v historii žena
Domů » Hry » Novinky » Heartstone Global Championem je poprvé v historii žena

Heartstone Global Championem je poprvé v historii žena

3.11.2019
Publikoval:

VKLiooon znovu přepisuje dějiny této oblíbené karetní hry. Nejen že byla první ženou, která se vůbec dostala do Heartstone Global Finals, ale svou nekompromisní hrou pro sebe získala i finálové utkání. Po výhře 3:0 si tak odnáší nejen zápis do historie, ale také pořádný balík peněz.

Během konání Blizzconu se každoročně koná i grandfinále celosvětové soutěže v Heartstone. Vůbec poprvé se do těchto bojů dostala žena. Xiaomeng Li, spíše známá pod pseudonymem VKLiooon, se postarala o největší překvapení turnaje a po výhře 3:0 nad Američanem Brianem “bloodyface” Easonem si z BlizzConu odváží 200 000$!

VKLiooon prošla celým turnajem neporažená a to hlavně díky svému Malygos Druidovi, který si počínal velmi dobře i proti obávanému Quest Shamanovi. Proti stejnému Druidovi hrála i svůj poslední zápas na turnaji, ale s ním se vypořádala tak, jako s každým jiným soupeřem na turnaji.

Přečtěte si  Dle spekulací Warner Bros. zrušil od roku 2013 dvě vyvíjené open world hry se Supermanem

V emocionálním pozápasovém rozhovoru poděkovala VKLiooon všem svým fanouškům a rodině za podporu, která pro ní byla poslední dva dny naprosto stěžejní.

Jiří Morávek

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru i Instagramu.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

 

Další doporučené příspěvky
 
Přes 10 minut dlouhý Story Trailer na Yakuza: Like a Dragon

Sega dnes zveřejnilo přes deset minut dlouhý trailer z nového...

Centrum nastavení ochrany osobních údajů