Redaktoři z Digital Foundry se podrobně podívali na trailer k Hellblade 2 a analyzovali jej, aby odhalili grafická vylepšení této nadcházející hry.

Na Game Awards 2019 byla hra Senua’s Saga: Hellblade 2 oznámena jako jedna z prvních her pro Nadcházející generaci Xbox. A nutno poznamenat, že tento trailer nadchl opravdu velké množství fanoušků.

Vzhledem k tomu, že se jedná o trailer, který je vytvořen v enginu hry, se mohli odborníci z Digital Foundry podrobněji podívat na to, co můžeme od nadcházející generace očekávat a jak velký to představuje pokrok. A jak se ukazuje, tak hra by opravdu mohla takto skvěle vypadat.

dborníci analyzovali, že video bylo prezentováno s obnovovací frekvencí 24 snímků, a kvůli černým pruhům má rozlišení 3840×1608, tj. Pouze 74 procent „skutečného“ 4K.

Obecně jsou ale redaktoři velmi ohromeni tím, co je v traileru zobrazeno a to zejména následujícími věcmi.

  • Geometrické detaily okolí
  • Obecná úroveň detilů
  • Hustota objektů

V souvislosti s těmito fakty přichází slova jako „ohromující“. Zejména v přímém porovnání s v současné době technicky velmi kvalitními tituly, jako je Death Stranding. 

Trailer také nabídl první ochutnávku toho, čeho by nová generace konzolí mohla dosáhnout, pokud jde o efekty světel a stínů (například ve scéně se sopkou), stejně jako ray tracing.

Přečti si  Nový trailer k Back 4 Blood představuje karetní systém umožnující zábavnou znovuhratelnost

Budeme muset ještě počkat, abychom zjistili jak vývojáři Ninja Theory skutečně využijí pozoruhodného zvýšení výkonu GPU  ve srovnání s Xbox One X.

Na celé video Digital Foundry se mžete podívat níže.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno