Přestože je vydání velmi očekávané hry Senua’s Saga: Hellblade 2 ještě daleko, tak herečka Melina Juergens připomíná titul zvláštním příspěvkem na Twitteru.

Herečka na Twitteru sdílela fotografii, na které má stejný make-up, jaký nosí její má její postava v odhalujícím traileru z roku 2019.

Příspěvek má titulek  „za každou vyhranou bitvu zaujme místo ještě větší bitva.“ Vzhledem k tomu, že vývojový tým hry Senua’s Saga: Hellblade 2 je dvakrát větší než skupina, která vytvořila původní titul Hellblade, můžeme toto tvrzení určitě brát doslovně. Na základě všeho, co bylo doposud řečeno o projektu, se zdá, že pokračování je mnohem větší hrou než první díl, takže je tento komentář skutečně vhodný.

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

I když je jistě zajímavé vidět Juergens s tímto make-upem Senuy, tak by fotografie mohla klidně naznačovat něco víc.

původní hře byly filmové scény mixem mezi in-game animací a hraným záznamem, kdy oba byly spojeny dohromady a tím vytvořily zajímavou reprezentaci Senuy. Vzhledem k tomu, že přesná a silná reprezentace duševní nemoci ve hře je hlavním zdrojem chvály originálu, zdá se nepravděpodobné, že by tento aspekt postavy zůstal i v Senua’s Saga. Tyto živé hrané scény se jako takové mohou v pokračování znovu objevit a Juergens se na fotografii možná chystá na natáčení jedné z nich.

Klíčovým momentem v příběhu Hellblade: Senua’s Sacrifice je okamžik, kdy se hlavní hrdinka setká se pokřivenou verzí sebe sama. Návrat této temnější Senuy je však v pokračování možné a ve hře bychom ji mohli vidět v živých akčních scénách, kdy by mohla mluvit se svým skutečným já. 

Nicméně make-up může být jen připomenutím, že hra postoupila ve svém vývojovém cyklu a že se hráči mají skutečně nač těšit.

Senua’s Saga: Hellblade 2 je nyní ve vývoji pro PC a Xbox Series X.

9 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno