Vedoucí světových studií PlayStation Hermen Hulst uvedl, že hráči na PlayStation 5 by měli očekávat „nové a odlišné zážitky“.

Bývalý ředitel Guerrilla Games říká, že Sony má pro PlayStation 5 velké plány,  které zahrnují vytváření „nových a odlišných zážitků pro novou generaci.

V listopadu, po téměř dvou desetiletích práce na hrách Horizon: Zero Dawn a Killzone v Guerrille, byl Hermen Hulst jmenován novým vedoucím Worldwide Studios. Nahradil tak ikonu herního průmyslu Shuhei Yoshidu, který přešel na novou pozici.

V rozhovoru s Gamesindustry.biz Hulst uvedl, že PlayStation musí poskytnout platformu, která bude zahrnovat všechny různé žánry. Uvedl také, že nadále hodlají pokračovat ve vytváření velkolepých příběhových herních zážitků, protože je vytváří rádi. dodal také, že se jako značka těší i na to až se rozvětví a začnou se starat o novou generaci vývojářů, kteří vytvářejí nové a odlišné zážitky pro novou generaci hráčů.

Ačkoli prohlášení zdánlivě neříká mnoho nových informací, zdá se, že potvrzuje, že Sony pokračuje ve své cestě opět ovládnout nadcházející generaci konzolí. PS4 byl díky svým exkluzivním hrám naprosto dominantní platformou a tak není divu, že Sony nechce o svou hráčskou základnu přijít.

Přečti si  Animovaný trailer k Watch Dogs: Legion představuje Minino příběhové pozadí

PlayStation 5 bude uveden do prodeje na konci roku 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno