Naposledy jsme vás informovali, že dokumentaristé, stojící za snímkem Herní národ, spustili kampaň na Startovači a oznámili spolupráci se známým streamerem Herdynem. Na tempu se ovšem nepolevuje a nově byla oznámena dvě další vskutku zajímavá jména.

První jméno jistě udělá velkou radost nejenom fanouškům legendárního titulu ARMA. Pozvání totiž přijal spoluzakladatel studia Bohemia Interactive, bývalý majitel oblíbeného herního obchodu JRC a odborník na slovo vzatý Slavomír Pavlíček.

I druhé jméno a jeho zážitky by bez nadsázky vystačily na celý vlastní dokument. Pana Pavlíčka a další osobnosti v Herním národu doplní František Fuka. Ten je znám především jako filmový publicista. Slyšet jste ho ale mohli i jako moderátora Oscarů a potkat ho pravidelně můžete i na tradičních herních eventech, kde se jednou za čas objeví také jako přednášející. Ve filmu se rozmluví o tom, jak v 80. letech programoval několik her pro osmibitové počítače ZX Spectrum a jak publikoval několik knižních publikacích o počítačových hrách na počátku 90. let.

Přečti si  Bloodborne Remaster by mohl dorazit tento rok na PS5 a později také na PC

Do konce kampaně zbývá necelých 24 dní. Více informací o celém projektu se dočtete přímo na stránce Startovače. https://www.startovac.cz/…/herni-narod-dokumentarni-film/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno