BioWare během Paris Games Week odhalil herní záběry z nadcházejícího akčního RPG Anthem, ve kterém představuje boje se Storm a Interceptor Javelin během první mise hry.

Jak se můžete sami podívat na přiloženém videu níže BioWare představil Storm a Interceptor Javeliny během první herní mise, která nese název “The Lost Arcanist”. Hráči v ní musí najít člena The Arcanists, což je skupina výzkumníků, které lze nalézt jak v pevnosti Tarsis, tak v Bastionu.

Níže uvedené záběry ukazují hru běžící na nižších detailech, které budeme s největší pravděpodobností moci očekávat na konzolích. Fanoušci, kteří budou chtít vidět hru v lepším kabátku, si budou muset počkat na další stream ze hry, který je plánován na příští týden s producenty hry Michaelem Gamblem a Benem Irvingem, kteří předvedou online prvky pro více hráčů.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Studio také upozorňuje, že představené záběry pochází ze starších buildů hry s nedokončeným obsahem a tak mohou záběry obsahovat i chyby.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února 2019.

 

1 komentář

  1. co to hraje za idioty to fakt nechapu 😀 😀 jasko nidky bych neveril,ze me nejaky gameplaye od tehle hry upne odradi,tohle vypada fakt spatne 🙁 a to jse se na to fakt tesil

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno