IO Interactive loni v srpnu oznámilo, že Hitman 3, stejně jako předchozí hry v trilogii World of Assassination, budou plně hratelné s PlayStation VR.

Nový herní trailer provází hráče různými způsoby, jak mohou cíle eliminovat pomocí vlastních rukou a zároveň ukazuje, že duch série zůstává nedotčen.

Hitman 1 a 2 získávají port na PlayStation VR, zatímco Hitman 3, který se brzy objeví, byl vyvinut pro tuto VR soupravu od základů. Video ukazuje, že hráči mají stále svobodu likvidovat cíle jakýmkoli způsobem, který považují za vhodný.

I když je nepřátelská AI v traileru tak trochu tupá, vypadá možnost provádění tichých eliminací z pohledu první osoby skutečně zajímavě. Navíc díky množství misí, které nabízejí všechny tři díly, dělá z tohoto VR titulu velmi bohatý herní zážitek.

Přečti si  Halo Infinite bude podporovat multiplayer cross-play a cross-progres

Kromě odhalení gameplay záběrů z VR, odhalil nový trailer také luxusní verzi hry, která obsahuje některé herní kostýmy pro Agenta 47, digitální knihu ze světa Hitmana, digitální soundtrack hry a úvodní misi s komentářem režiséra.

Studio IO Interactive nedávno potvrdilo, že po vydání Hitman 3 si dá od této série na nějakou dobu pauzu a budou se věnovat Projektu 007 a dalším novým IP.

Hitman 3 je nyní ve vývoji pro PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S. VR verze bude k dispozici na PS VR.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno