Do Sherwoodského lesa se vydali vývojáři ze studia Sumo Digital a pustili se do vývoje nového PvPvE titulu Hood: Outlaws & Legends. K hromadě informací, které jsme se o hře již dozvěděli, se připojil i nový gameplay trailer.

Kromě představení několika postav a jejich dovedností také trailer ukazuje jeden z PvP režimů, kdy proti sobě nastoupí dva týmy a přetahují se o ukrytou truhlu. K ní vede více cest a záleží tak na schopnostech hráčů, kdo ji první objeví a doručí k extrakčnímu bodu. Dle videa je ale jasné, že samotným získáním truhličky hra nekončí. Soupeřící tým může úspěšné nálezce přepadnout nebo jinak sabotovat.

Video opět prezentuje mocné schopnosti několika postav, jejichž správné využití bude pro úspěšné dokončení úkolu zlomové. Takoví Hunter s Mystic poskytují týmu podporu v podobě healování a navíc přidávají možnost tichého zabíjení. Na druhé straně vidíme například Rangera, který pomocí svého luku složí k zemi i silnější nepřátele.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Hráče jistě potěší i cenovka, která je nastavena velmi lidově a hra se bude prodávat za necelých €30.

Hood: Outlaws & Legends vychází 10. května pro PC, PlayStation a Xbox. Pokud si hru předobjednáte, bude vám k dispozici o tři dny dříve. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno