Říká se, že Horizon Zero Dawn – nebo alespoň jeho odnož bude vydána na  PlayStation VR, alespoň to naznačuje tweet od insiderů.

Výchozím bodem této spekulace je Callum Hurley. Ten není ve VR žádným nováčkem, pracoval pro Oculus, Sandbox HQ a Digital Pivot 360. Podle něj YOU London Studios v současné době pracuje na tomto projektu. Studio můžete znát například pro jejich PS VR hru Blood & Truth.

Oznámení o vývoji VR verze Horizon Zero Dawn je údajně již „na obzoru“. I když není znám přesný název, tak Hurley to nepřímo potvrzuje.

Pozornost, jaká se dostala jeho tweetu jej samotného velmi překvapila a omlouvá se vývojářům za případný únik. Informaci získal od přítele, který pracuje jako playtester v London Studios.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Zatím však neexistuje žádné oficiální oznámení o VR verzi Horizon Zero Dawn. Je tak tedy třeba tuto informaci stále považovat za spekulaci. Nicméně pokračování této úspěšné hry je již  podle předešlého oznámení ve vývoji.

Horizon Zero Dawn je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno