Jedno z největších akčních RPG adventur společnosti Sony, Horizon: Zero Dawn, právě slaví 4 roky. V době vydání byla hra ve Velké Británii nejprodávanější hrou a byla největším debutem Guerilla Games, což by se s vydáním Horizon: Forbidden West mohlo změnit.

Ti, kteří snad Horizon: Zero Dawn nehráli, se hra odehrává v době, kdy se po zemi potulují stroje a lidé již nejsou dominantním druhem. Příběh sleduje dívku jménem Aloy, které se její kmen od narození vyhýbá. Aloy neví, kdo jsou její rodiče, ani proč byla vyhnána ze svého kmene, a proto tomuto objevu věnuje čas. Tato hra kombinuje lovecké techniky s technologií Oldeses a vytváří jedinečný pocit lovce bojující s pokročilou sci-fi technologií.

Přečti si  Apex Legends zaznamenal se spuštěním Season 9 nejvíce souběžných hráčů

Horizon: Forbidden West bude pokračovat příběhem Aloy, ve kterém zamíří na západní pobřeží Ameriky. Víme, že tam Aloy míří, aby odhalila příčinu podivné karmínové plísně, která zabíjí rostliny, zvířata a kmeny. O příběhu zatím není známo mnoho detailů, ​​i když víme, že hra bude exkluzivní pro PlayStation a že hra bude zahrnovat značné množství podvodního průzkumu.

Vzhledem k obrovskému úspěchu Horizon: Zero Dawn bude spuštění Horizon: Forbidden West pravděpodobně daleko úspěšnější než u první hry. Horizon: Zero Dawn měl tak hluboký vliv, že režisér Final Fantasy 7 Remake ve skutečnosti řekl, že hra byla inspirována Horizon: Zero Dawn.

Nedávno jsme se však dočkali spekulací, že Horizon: Forbidden West bude odloženo na rok 2022, ale stále doufáme, že je tato spekulace neopodstatněná a že se hry přeci jen dočkáme v tomto roce.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Horizon: Zero Dawn je nyní k dispozici na PC, PS4 a PS5 díky funkci zpětné kompatibility.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno