Pokud jste se stejně jako my těšili na hru Avatar: Frontiers of Pandora, která měla vyjít před dubnem 2023, tak vás asi zklameme, protože hra byla odložena a nově vyjde někdy mezi dubnem 2023 a březnem 2024.

Trochu se zdá, jakoby vývojáři z Ubisoftu kopírovali Jamese Camerona, který pokračování filmu Avatar z roku 2009 také neustále odkládal. Avatar je ve vývoji ve studiu Massive Entertainment a když byla hra v loňském roce konečně plně odhalena, Ubisoft řekl, že vyjde někdy v roce 2022. Aktualizace ale od té doby téměř nevycházeli a tak si fanoušci začali klást otázku, zda jsou tyto plány vůbec reálné. Ubisoft ovšem trval na tom, že hra vyjde do 31. března 2023.

Několik úniků také tvrdilo, že hra vyjde v listopadu tohoto roku, nyní včak víme, že se tak nestane. Ve své nejnovější čtvrtletní fiskální zprávě Ubisoft potvrdil, že  Avatar: Frontiers of Pandora  byl oficiálně odložen. Hra se nyní zaměřuje na spuštění ve fiskálním roce 2023–2024, který začíná 1. dubna 2023 a končí 31. března 2024.

Zatímco tento dodatečný vývojový čas je odrazem současných přetrvávajících omezení ve výrobě v celém odvětví, usilovně pracujeme na navržení nejúčinnějších pracovních podmínek, abychom zajistili flexibilitu pro naše týmy i vysokou produktivitu a zároveň poskytovali ty nejlepší zkušenosti. hráči,“ píše společnost.

Co to znamená pro  další představení Avatar: Frontiers of Pandora, se teprve  uvidí. Ubisoft Forward Showcase je naplánován na 10. září, kde mnozí očekávali, že se hra objeví, ikdyž to nyní tak už vůbec nevypadá. 

Avatar: Frontiers of Pandora je nyní ve vývoji pro PS5, Xbox Series X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno