Tým Respawn Entertainment starající se o vyváženost Apex Legends sdělil, že Caustic se dočká nějakých změn.

Caustic, specialista na toxické plyny, nebyl zprvu u hráčů příliš oblíbený, ale vývojáři z něj po několika updatech udělali postavu, která nesmí chybět téměř v žádném vítězném týmu. Nové buffy přidané k postavě z něj udělaly dominantní postavu.

Jeden z hráčů vyjádřil své obavy během Reddit AMA pořádaného Respawnem pro zahájení sezóny 8 – Mayhem a dotázal se proč po významné zpětné vazbě od komunity nebyl Caustic v nedávné aktualizaci nerfnut? Díky jeho schopnostem kompetetivní hra nesmírně utrpěla a jde tak přímo proti původní filozofii designu, což byly nejprve zbraně, pak legendy.

John Larson uvedl:

“Dobrá otázka. Myslím, že od té doby, co změna umožnila spoluhráčům hrát v plynu s relativně minimálními dopady, se konečně během několika měsíců využil dříve nevyužitý potenciál”. řekl Larson. “Plyn je nepopíratelně silný a má na svědomí nejvyšší míru výher v zápasech, které trvají déle než 20 minut.” Caustic hraje jedinečnou roli jako obranná legenda, která může mnohé velmi rozčilovat. Musíme se ujistit, že ho vyladíme způsobem, který odstraní frustraci, aniž by ublížil tomu zjistit jaké to je hrát za Caustica.“

Larson pokračoval v ujištění, že Resawn poslouchal zpětnou vazbu komunity a je si vědom toho, jak je Caustic OP. Rovněž zmínil, že si toho všiml, když hraje Apex Legends, a že Caustic dostane hodně pozornosti od týmu, který hru balancuje.

Přečti si  Pre-load Mass Effect: Legendary Edition je nyní k dispozici na Xbox, připravte si 84 GB volného místa

Pokud jde o příspěvek odesílatele o tom, že se Apex Legends staly hrou založenou více na schopnostech, Larson dodal:

„Jak jsou představovány nové postavy, je důležité, aby ve hře zaujímali jedinečný designový prostor. To otevírá dveře potenciálně devastujícím synergiím mezi schopnostmi legend. Viděl jsem (a sám jsem zažil) momenty finálních fází her s chaotickým využíváním schopností postav, což je něco u čeho aktivně pracujeme na řešení. “

Doufejme, že se hra brzy dočká dalších updatů, které hru opět spravedlivě vyváží.

Adax Legends je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S, Switch verze hry dorazí na trh 9. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno