Hráči FIFA 20, kteří vyžívají služby EA Access nebo Origin Access, si už mohou budovat své Ultimate týmy a zvyšovat výhody před oficiálním vydáním 27. září.
Herní komunita si tento dřívější přístup užívá a vymýšlí kulišárny, jak je vidět na příkladu unikátního týmu “FC Avengers”.

Ano, tušíte správně, že se jedná o tým složený výhradně z hráčů, jejichž jméno odpovídá některé z postav z univerza Marvel, případně je tvořeno vtipnou složeninou.
Vše začalo na základě příspěvku reddit uživatele Disloyal35, který zveřejnil první pokus o složení Ultimate týmu FC Avengers. Díky tomu se pak rozpoutala doslova mánie a příspěvky, koho a kam dát, nebraly konce. Tak kdo se do tohoto exkluzivního týmu dostal? První na ráně je samozřejmě Brazilec Hulk, který své renomé získal zejména při angažmá v FC Porto. Následuje Oliver Antman – finský záložník, který hájí barvy Nordsjælland v dánské lize. Ze severu pochází také švédský útočník Niklas Busch Thor.

Přečti si  Nová postava Valkyrie ze sezóny 9, Apex Legends, má spoustu schopností

Anglický brankář Finley Iron z klubu Cambridge a rumunský záložník Dennis Man společně vytvořili Ironmana.
Toto bylo všechno, co uživatel Disloyal35 zveřejnil a komunita posléze přispěchala s dalšími návrhy hráčů. Například Niklas Stark z německé Bundesligy (Hertha), Ashley Barnes z anglického Burnley a pokud jde o jméno Parker, rozhodně je ve FIFA 20 z čeho vybírat.
Pravda, moc chemie a sehranosti od tohoto mančaftu očekávat nelze, ale člověk je až překvapen, kolik superhrdinských jmen se dá najít. Pokud se do tohoto “questu” pustíte, dejte nám vědět, jak to jde.

FIFA 20  vychází 27. září na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno