Crytek vydává novou aktualizaci pro Hunt: Showdown naplněnou časově omezeným strašidelným obsahem, který oslavuje svátek mrtvých.

Fanoušci hry Hunt: Showdown vědí, že Crytek pravidelně přidává obsah do hry prostřednictvím aktualizací. A tak hráči mají k dispozici stále nové zbraně, speciální vlastnosti a další. Nejnovější aktualizace přidává do hry tématickou událost oslavující Halloween.

Tato aktualizace přináší změny do herního světa spolu s legendárním exkluzivním vybavením. Hráči mohou ve hře získávat body z tohoto eventu, které následně mohou směnit za legendární předměty. Hráči získávají body rozbíjením dýní, ničením strašáků, vyšetřováním indicií specifických pro Halloween a dalšími aktivitami. 

Exkluzivní obsah eventu je možná nejvíce vzrušujícím prvkem aktualizace. Zatímco aktualizace pro Hunt často poskytují nové zbraně, většina z nich nepřichází s rizikem, že o něj přijdete. Odemknutí položky, které zde bude trvat nejdéle, vyžaduje 1 000 bodů. . Ale k tomu mohou hráči odemknout 13 položek, včetně 4 exkluzivních a tematických zbraní.

Hunt: Showdown  je nyní k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno