Protože jsou všichni během pandemie doma, je výkon vašeho počítače ještě důležitější než kdykoli předtím. Společnost HyperX na to pamatuje a proto představila zbrusu nové paměti HyperX Impact DDR4 SODIMM pro vyšší výkon v noteboocích a počítačích malého formátu.

Jedná se o rychlé a snadné řešení pro upgrade vašeho systému s nejlepší dostupnou pamětí. Moduly paměti jsou k dispozici buď v 4GB až 32GB SODIMM v sadách do 64GB. Celá tato paměť navíc určitě zvýší váš výkon, ať už se jedná o školní, herní nebo pracovní aplikace.

Tyto nové paměťové moduly RAM nabízejí funkci Plug N Play1 pro automatické přetaktování. To vašemu stroji umožňuje automatické přetaktování na nejvyšší výkon. To eliminuje potřebu ručně přetaktovat paměť. Využíváním standardního napětí DDR4 při 1,2 V s automatickým přetaktováním Plug N Play se spotřebovává méně energie, a tím i méně tepla, což poskytuje tišší chod a delší výdrž.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Kristy Ernt, obchodní manažer DRAM ve společnosti HyperX, řekl:

Nový modul Impact DDR4 SODIMM využívá nejnovější technologii, která nabízí vysoký výkon spojený s maximální spolehlivostí,“ a „Funkce Plug N Play paměti HyperX Impact DDR4 SODIMM zvyšuje celkový výkon notebooků a počítačů malé velikosti pro lidi, aby maximalizovali výkon napříč aplikacemi .

Množství paměti RAM potřebné k upgradu je na zákazníkovi a u těchto modulů SODIMM existuje mnoho možností. Časování těchto sad se liší mezi CL14, CL15, CL16, CL17 a CL20. Rychlost pamětí je potom mezi 2400MHz, 2666MHz, 2933MHz a 3200MHz s napětím 1,2V.

Paměti jsou k dispozici u všech kvalitních prodejců s výpočetní technikou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno