Společnost HyperX vydala nové RAM paměťově moduly Predator DDR4 RGB a FURY DDR4 RGB, které poskytují vysoké frekvence a nižší latenci s maximální rychlostí až 4 800 MHz.

Tyto moduly RAM jsou ideální pro práci s procesory řady Ryzen 3000 XT, protože rychlejší RAM umožňuje, aby procesor pracoval co nejrychleji.

HyperX oznamuje ještě větší kapacity a rychlejší frekvence až do 256 GB / 4 600 MHz.

HyperX Predator DDR4 má rozsáhlou škálu kapacit jak v single, dvou, čtyř i osmi kitech. Jednotný modul má maximální kapacitu 32 GB, kit dvou modulů má maximální kapacitu až 64 GB a nejvyšší kapacita souprav je 256 GB, která byla rozdělena do sady osmi modulů RAM.

Přečti si  Interní recenze Microsoftu nešetří chválou na The Last of Us Part 2

Druhou řadou HyperX Predator DDR4 jsou moduly HyperX Predator RGB RAM , které nabízejí stejnou kapacitu a stejnou velikost jako předchozí série RAM, kromě osmi sad Stick je kapacita pouze 256 GB a ne 128 GB. Jeden hlavní rozdíl mezi moduly, které nejsou RGB, a moduly RGB se vyznačuje mírně pomalejší frekvencí až 4 600 MHz.

 

Série RAM HyperX FURY přichází pouze ve čtyřech samostatných modulech a nabízí maximální frekvenci až 3 733 MHz.Maximální kapacita těchto dvou sérií je 128 GB rozdělených mezi čtyři samostatné moduly.Tyto větší kapacity jsou ideální pro špičkové počítačové systémy, které vyžadují velké množství paměti RAM. Tato řada také přichází s verzí RGB.

Nedávno HyperX dosáhnul dvou milníků na svých pamětech. Povedlo se dosáhnout na frekvenci
6600 MHz (konfigurace 2 DIMM) a 6638 MHz (konfigurace 1 DIMM) na základní desce ASUS ROG
MAXIMUS 12 APEX.

Přečti si  Nová nálož gameplay záběrů z nového Ratchet & Clank

Všechny tyto moduly RAM nabízejí nižší latenci i při větších kapacitách a latence je CL 19. To umožňuje počítači snadno přistupovat k informacím v systémech RAM jak rychle, tak efektivně, aniž by bylo nutné čekat a zpožďovat procesor.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno