Společnost Microsoft počínaje dnešní epizodou pořadu Inside Xbox, která bude odvysílána v 17:00 našeho času začne měsíčně představovat novinky ze světa Xboxu a to pod titulem „Xbox 20/20“.

Tyto pořady s měsíční frekvencí budou vysílány až do konce roku a budou pro fanoušky i společnost Microsoft prostředkem, jak upozornit na novinky týkající se příští generace hraní, konzole Xbox Series X, tvorby Xbox Game Studios, nabídky Xbox Game Passu a projektu xCloud. Jejich obsah bude tak vždy odlišný.

V první epizodě Xbox 20/20, která odstartuje dnes v 17:00 se společnost zaměří na první ukázku hraní her příští generace, trailery a také se krátce podíváme na to, co chystají partneři z řad vydavatelů a nezávislých vývojářů z celého světa. Chybět nebude čerstvě oznámená pecka Assassin’s Creed Valhalla od Ubisoftu + další vývojáři nám tak poví, jak vypadá soužití jejich her s konzolí Xbox Series X.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Tak nezapomeňte v 17:00 Xbox 20/20 právě zde.

Pokud budete mít zájem a nás nepřekvapí žádné technické nepříjemnosti, můžete sledovat níže také náš stream s komentářem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno