Jason Schreier z Bloombergu hlásí, že „spousta lidí“ v současné době hraje ranou verzi hry prostřednictvím „alfa testu přátel a rodiny“.

Diablo 4 od Blizzard Entertainment vyjde příští rok, i když zhruba před dvěma týdny způsobilo rozruch, když byly do launcheru Battle.net přidány soubory pro beta verzi. Generální manažer Rod Fergusson však později objasnil, že to bylo pro účely interního testování a další podrobnosti pro veřejné testování přijdou na řadu později.

Zdá se, že první se shoduje s tweetem Jasona Schreiera z Bloombergu, kde poznamenal, že „hromada lidí“ hrála ranou sestavu akčního RPG. Bylo to součástí „alfa testu přátel a rodiny“. Přestože jsou hráči v současné době pod dohodami o mlčenlivosti, Schreier slyšel „převážně pozitivní ohlasy“.

Přečti si  PlayStation oznamuje Backbone One Controller pro iPhone

Diablo 4 vychází na Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 a PC. Představuje sdílený svět s plnou podporou multiplatformního hraní a lokální kooperace. Blizzard odhalil rozsáhlé záběry pro třídu Necromancer spolu s podrobnostmi o zbraních a dovednostech. Zatímco datum vydání pro veřejné testy ještě nebylo oznámeno, registrace jsou aktuálně dostupné zde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno