Iron Harvest od německého studia King Art Games upoutala naši pozornost již na loňském ročníku Gamescomu, kde byla hra představena veřejnosti. Zatímco je hra nově ve verzi Beta, připomíná se herní komunitě skvělým Cinematic Trailerem.

Ten nám nepředstavuje nejen některé hlavní postavy jako jsou Anna a Wojtek, ale ukazuje i bojové diesel-mechy a dává ochutnat z atmosféry, která skvěle doplňuje příběhovou linii. A právě dnes, 30. července, vstupuje hra do stavu Open Beta. K této události je naplánován turnaj The Iron Harvest Beta Cup, který budou pořádat vývojáři ve spolupráci s ESL. Vydání plné verze je naplánované na 1. září.

Přestože se čety budou krýt automaticky, před kovovými kolosy s kanóny jejich zeď je neochrání. V bitvách o destabilizovanou Evropu se sejdou hned tři frakce – Saxony Empire, Poľana Republic a Rusové. Každá z nich má jiné priority. I když se bude jednat o sandboxové levely, hráči musí najít vlastní způsob, jak dosáhnout stanovených cílů v průběhu hraní.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Vývojáři z King Art Games se netají, že se nechali inspirovat hrami Company of Heroes a Men at War. Iron Harvest má nabídnout podobnou hratelnost, ale v netradičních podmínkách.

Iron Harvest vychází 1. září pro PC, Xbox One a PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno