Jak se zdá, tak EA má značnou důvěru k Motive Studios – Jade Raymond, které bylo založeno před třemi lety, aby se podílelo na vývoji singleplayeru pro Star Wars Battlefront II.

Studio následně začalo rapidně expandovat a absorbovalo do sebe jak BioWare Montreal, tak EA Vancouver, které bylo přejmenováno na Motive Vancouver. Motive, nyní pracuje na čtyřech velkých projektech, přičemž Motive Vancouver, převzal zrušený Star Wars projekt Visceral Games a také pracuje na dalším pokračování série Plants vs. Zombies.

Motive Montreal potom pracuje na dvou zbrusu nových IP, kde jednou z nich má být AAA adventura a druhá by měla být o poznání menším projektem. V nedávném rozhovoru pro Game Informer Jade uvedla, že jejich nová IP má být akční dobrodružná hra podobná Assassin´s Creed sérii, což dává smysl, jelikož Jade byla původním producentem této franšízy. Ovšem na rozdíl od Assassin´s Creed, má být její nová hra ze sci-fi prostředí a má se soustředit především na průzkum, přičemž má nabídnout i online multiplayerové prvky.

Raymond také chce, aby byla hra přístupná pro všechny typy hráčů, tedy jak core, tak i casual, na konzolích, mobilních i dalších platformách. Ovšem jak se zdá, tak tato nová IP se stále ještě nachází v počáteční fázi vývoje.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Co se menší nové IP týče, tak Jade uvedla, že tento projekt nastartovali tři vášniví tvůrci, kteří na něm pracovali ve svém volném čase. Když měli hotový prototyp, tak dostali od studia zelenou. Jade říká, že je šťastná, že se podařilo pro tento projekt najít prostor i podporu. Když další lidé viděli, oč se jedná a že hra získala podporu, tak se neváhali do projektu také zapojit.

Doufáme však, že obě nové značky budou mnohem více vzrušující, než kampaň ve Star Wars Battlefront II a brzy se dozvíme, oč se jedná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno