Se skvěle vypadajícím konceptem se na sociálních sítích pochlubil výtvarník s přezdívkou TeaserPlay. Ten nám naservíroval svou představu o tom, jak by měl vypadat nový Assassin’s Creed. Ke své tvorbě použil Unreal Engine 5.

Infinity není první díl ze série AC, kterou se TeaserPlay pokusil přetvořit k obrazu svému. Již v červnu vydal video zasazené do Japonska. S novým videem se nyní vydává do Persie, kde nám ukazuje počátky zrodu řádu asasínů.

Tvůrce se zaměřil i na řadu detailů. K vidění tak jsou i historické pamětihodnosti jako Persepolis, Cyrusova hrobka, Pasargad a Biston. Hlavní postava konceptu je Aguilar de Nerha. Tuto postavu můžou znalci série znát z filmového zpracování série z roku 2016, kde byl Aguilar členem španělského bratrstva.

Přečti si  Společnost Kingston uvádí na trh limitovanou edici pamětí FURY Renegade DDR5 RGB s karbonovým vzhledem závodních vozů a rychlostí až 8000 MT/s

TeaserPlay ve videu použil veškeré možné technologie. K vidění tak je geometrie tvořena nanity a za světlo odpovídá technologie Lumen.

Ačkoliv může v některých z nás vyvolávat blažené pocity tak mějte prosím na paměti, že se jedná jen o koncept fanouška. Video nemá společného nic se společností Ubisoft či studii Ubisoft Quebec a Montreal.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno