Pro ty, kteří mají zobrazovací zařízení se 120 FPS (Hz), tu máme návod, jak v betě Modern Warfare 2 na PS5 povolit tuto funkci.

Beta Modern Warfare 2 na PlayStationu 5 nabízí konzolovým hráčům zážitek ze 120 snímků za sekundu. Zde je návod, jak můžete oněch 120 FPS pro Modern Warfare 2 povolit.

Beta verze Modern Warfare 2 přináší hráčům spoustu nového obsahu, od nových map a režimů až po nový systém Perků.

Tato první ochutnávka Modern Warfare 2 vyvolala spoustu zpětné vazby od fanoušků, přičemž mnozí si přáli, aby se původní minimapa vrátila. Kromě toho beta také hráče příjemně překvapila množstvím nastavení dostupných na konzoli, jako je posuvník FOV, možnosti nastavení pro klávesnici a myš a spousty dalších.

Beta verze Modern Warfare 2 je na PS5 schopna 120 snímků za sekundu, takže pro zájemce, kteří by to rádi na svých monitorech nebo lepších TV vyzkoušeli je zde návod, jak tuto možnost povolit.

Nejprve se musíte ujistit, že vaše obrazovka je schopna 120 snímků za sekundu. Pokud je výstup Hz vaší obrazovky 120 nebo vyšší, budete moci tuto možnost povolit.

Chcete-li aktivovat možnost 120 Hz na PS5 pro 120 snímků v beta verzi Call of Duty Modern Warfare 2, postupujte takto:

  • Na domovské obrazovce PlayStation 5 přejděte do nastavení vpravo nahoře
  • Vyberte kartu Obrazovka a video
  • Na záložce Video Output najdete nastavení nazvané ‘120 Hz Output’
  • Nastavte tuto možnost na „Automaticky“
  • Spusťte Modern Warfare 2 beta a užijte si 120 FPS

Po načtení hry, která umožňuje 120 FPS, se vám může zobrazit prázdná obrazovka, ale nebojte se, protože toto je pouze PS5, která upravuje nastavení obrazovky, aby tuto možnost povolila. Všimněte si také, že to sníží vaše rozlišení na 1080p a někdy 1440p v závislosti na hře.

Pokud vám to takto nefunguje, naštěstí existuje řešení, na které přišel uživatel Redditu coopersdude. Vše, co musíte udělat, je smazat uložená data pro aplikaci Modern Warfare 2 beta na PS5 prostřednictvím nastavení úložiště. potom se přesvědčit o nastavení PS5 a následně hru opětovně spustit.

Hráči si také mohou na své PS5 zapnout Performance Mode prostřednictvím nastavení Saved Data a Game/App na kartě Game Presets, která upřednostní snímkovou frekvenci před rozlišením.

Beta Call of Duty Modern Warfare je dostupná:

  • 16.–17. září : Předběžný přístup pro PlayStation
  • 18.–20. září : otevřená beta verze pro PlayStation
  • 22.–23. září : Předběžný přístup pro Xbox a PC, otevřená beta verze pro PlayStation
  • 24. až 26. září : Otevřená beta na všech platformách

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno